niedziela, 17 lutego 2013

Przedstawienie bohaterów. Charlotte Foster- Urodziła się w 1993r 25 Stycznia. Zamieszkuje w Wielkiej Brytanii dokładnie w Londynie. Jest to ambitna dziewczyna która dąży do celu i wszelkie przeszkody przechodzi bez szwanku. Ma wielkie poczucie humoru, którym zaraża wszystkich dookoła. Jest zafascynowana muzyką zespołu one direction. Nie lubi przebywać w samotności, uwielbia spędzać czas ze znajomymi i dobrze się bawić. Od dłuższego czasu jest wciągnięta w świat pisania, to jej największa pasja dotychczas. Jest pochłaniaczem książek. Po zakończeniu edukacji, dostała prace w Starbucksie. Zastanawia się nad studiami w kierunku literatury.


Megan Lorens – Przyjaźni się z Charlotte od gimnazjum, uczęszczały do tych samych szkół. Nie odstępują się na krok, są niczym papużki nierozłączki. Meg to dziewczyna która zawsze stawia na swoim, lubi rywalizować i czuć adrenalinę. Interesuje się malarstwem, to jej jedyna pasja. Lubi zespół one direction, ale nie tak bardzo jak Char. Jest szczera aż do bólu, niekiedy aż przesadnie. Ma też dużo pozytywów w sobie, lubi pomagać innym i robi to bez żadnych skrupułów. Jest osobą towarzyską i przyjacielską. Jej emocje są przesiąknięte dużą ilością wrażliwości, choć na pierwszy rzut oka nie wygląda na taką osobę. Tak samo jak Charlotte, od niedawna pracuje w Starbucksie. Po wakacjach planuje pójść na studia artystyczne.

 

Gabriel Smith- Jest to chłopak o niezwykłej urodzie. Każda dziewczyna na jego widok wstrzymuje oddech. Gabriel to chłopak pełen emocji, jest miły i zabawny. Od dziecka przyjaźni się z Char i związku z tym zakumulował się także z Meg. Cała trójka dobrze się dogaduje, zamieszkuję na ulicy Oxford Street. Urodzony w 1992r. Aktualnie pracuje ze swoim ojcem jako mechanik aut. Nie brnęło go w stronę nauki więc zrezygnował ze studiów.

 

Julliet Foster- Młodsza siostra Charlotte, ma 14 lat. Jest strasznie rozpieszczonym dzieckiem, które ciągle czegoś wymaga od rodziców. Ale czasami też posiada dobre strony, jeśli tylko chcę potrafi być miła lecz to nie zdarza się zbyt często. Nie znosi zespołu one direction, bardzo często kłóci się ze swoją straszą siostrą. Od dłuższego czasu chowa w sobie uczucie  do Gabriela ( tak zwane nastoletnie zauroczenie) Choć wygląda na niewinną dziewczynkę to potrafi dać człowiekowi w kość i wleźć mu za skórę zachowując się jak rozkapryszony bachor. 

Rodzice :
Anabel Foster- Mama Charlotte oraz Julliet. Jest to osoba pełna wsparcia. Córki zawsze mogą na nią liczyć. Potrafi uleczyć słowami ból każdego rodzaju. Jest bardzo znaną prawniczką która zarabia krocie.   
Tyler Foster- Mąż Anabel i ojciec ich córek. Pracuje w londyńskim szpitalu jako lekarz. Dużo czasu poświęca pracy, ale zawsze stara znaleźć czas dla rodziny którą bardzo kocha. Jest odpowiedzialnym ojcem i kochającym mężem.  

 Ps: Oczywiście w tym opowiadaniu będą grać role chłopcy z one direction :)   

+Jeśli chcecie znać dalsze losy bohaterów, piszcie w komentarzach nicki do Twittera, mogę powiadamiać :)

22 komentarze:

 1. Podoba mi się to w jaki sposób przedstawiłaś swoich bohaterów.Ciekawi i podoba mi się postać Julliet.Jestem ciekawa fabuły twojego opowiadanie bo opisałaś to wszystko bardzo skrycie,co mi się podoba :) Czekam na rozwinięcie akcji
  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na razie zapowiada się ciekawie. Czekam na pierwszy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie to napisałaś, już widzę że masz talent do pisania!:)
  nie mogę się doczekać rozdziału xx
  Pozdrawiam! i zapraszam do siebie :) xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się świetnie. Czekam na Pierwszy rozdział

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę doczekać się pierwszego rozdziału. Zapowiada się wspaniale :D Byłabym wdzięczna jeżeli powiadamiałabyś mnie o kolejnych rozdziałach na TT ♥

  @Paulla_Horan_1D

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie sie zapowiada, będę wpadać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. zapowiada się bardzo ciekawie :) czekam na 1 rozdział :D bardzo ciekawi ci bohaterzy szczególnie Julliet :D zastanawiam się co się będzie działo :D napisz jak najszybciej 1 część :)

  @MadziaZachura

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawei się zapowiada,więc czekam z niecierpliwością na 1 roździał i zapraszam do mnie ;)http://youchangemylifethankyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawie się zapowiada, czekam na pierwszy rozdział :)
  sylkaa_s

  OdpowiedzUsuń
 10. Ojj tak!!! bd czytać bd ;D Jestem bardzo ciekawa jak to się wszystko rozwinie ^^ @KatyK_LouT

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapowiada się ciekawie ;) Mnie już zawiadomiłaś ale jakby coś to @I_am_Douis_Baby ♥ Kocham twoje opowiadania

  OdpowiedzUsuń
 12. Szykuje się fajnie. Ja się piszę! *_*

  @martuska_n

  OdpowiedzUsuń
 13. Powiadamiaj mnie na tłterze @ChakunaMatataXD

  OdpowiedzUsuń
 14. No no :3 Ciekawie sie zaczyna :D ( @gabka17 )

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapowiada się fajnie :D Nie mogę się doczekać 1. rozdziału ♥ Weny ;D
  @MrsTomliinson

  OdpowiedzUsuń
 16. zapowiada się ciekawie... ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. bardzo ciekawe i miło się czyta

  OdpowiedzUsuń
 18. Wiesz, że Cię kocham więc nie będę się rozpisywała. Tradycyjnie mnie informuj na tt @Mundzia_1D

  OdpowiedzUsuń
 19. no pewnie że będę czytać ♥
  @penisbackflip69

  OdpowiedzUsuń